Karrier

REKLÁMAJÁNDÉK ÉRTÉKESÍTŐT keresünk!

Zöldövezetben dolgozunk, megbecsüljük egymást és az ügyfeleinket. 17 éve alakultunk és rengeteg tervünk van még. Fontos számunkra az adott szó, a becsület, a tisztelet, a szorgalom, a megbízhatóság. Mindig a legjobbra törekszünk, összetartó csapat vagyunk.

Amiben számítunk Rád:

✓ Meglévő üzleti partnerek kiszolgálása
✓ Új, potenciális ügyfelek felkutatása
✓ Üzletfejlesztés, a cég teljes portfóliójának értékesítése, új üzleti lehetőségek megkeresése
✓ Találkozók szervezése, üzleti tárgyalásokon való részvétel
✓ Árajánlatok elkészítése, nyomon követése

Sikereid kulcsa:

✓ Üzletfejlesztésben, értékesítésben szerzett tapasztalat
✓ Ambiciózus, profit- és ügyfélorientált gondolkodásmód
✓ Erős értékesítési attitűd, teljesítmény-orientáltság
✓ Kiváló kommunikációs-, tárgyalási- és problémamegoldó készség
✓ Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
✓ “B” kategóriás jogosítvány (vezetési gyakorlat)

Amivel támogatunk Téged:

✓ szakmai fejlődési lehetőség
✓ kihívásokkal teli munkakör
✓ stabil munkahely
✓ lendületes csapat
✓ versenyképes jövedelem
✓ céges autó, laptop, telefon

Örülünk, ha megismerhetünk! Várjuk jelentkezésedet!